|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
SHITET AKTIVITETI, PASTICERI , OKAZION DERI FUND DHJETORIT RRETHRROTULLIMI, SAUK
SHITET AKTIVITETI, PASTICERI , OKAZION DERI FUND DHJETORIT
RRETHRROTULLIMI, SAUK
  

Pasticeri"BESIMI", i konsoliduar, teper suksesshem dhe me klientele. Kontrate afatgjate qeraje 20000 lek/muaj. Adresa: Sauk, rrethrrotullimi. Ne kete aktivitet jane te punesuara dy specialiste shume te mira. Aktiviteti shitet pasi ne Janar do te nisemi ne emigracion. Cmimi ishte 10.000Euro, tashme, 1000000 Lekë I padiskutueshëm.

Cel. 0684675650

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54443:
Lajmëruar më: Hene, 28 Nentor, 2016  09:47
Rifreskuar më: Marte, 29 Nentor, 2016  23:03
Skadon më: Premte, 16 Qershor, 2017  09:47
Shikime: 215

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale