|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Shiten Dyqane tek Mjetet Mesimore. 690 euro m2, Tirana Tek Mjetet mesimore, Tirane
Shiten Dyqane tek Mjetet Mesimore. 690 euro m2, Tirana
Tek Mjetet mesimore, Tirane
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 69.1
 Cmimi: 690

Shiten dyqane Okazion tek Mjetet mesimore. Ambientet jane me siperfaqe te ndryshme me cmim 680 euro per m2. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0699947554

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0699947***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
homedeal.albania@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54315:
Lajmëruar më: Enjte, 24 Nentor, 2016  22:17
Rifreskuar më: Enjte, 24 Nentor, 2016  22:20
Skadon më: Hene, 12 Qershor, 2017  22:17
Shikime: 207

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale