|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 27 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
shes dyqan per cdo lloj biznesi tirane rr 4 deshmoret 100m siper gjimnazit partiza
shes dyqan per cdo lloj biznesi
tirane rr 4 deshmoret 100m siper gjimnazit partiza
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 45
 Cmimi: 50000

me hipoteke mundesi plani per ndertim ,ambjent per cdo lloj biznesi,

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692655***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
kalaja17@hotmail.de
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54274:
Lajmëruar më: Merkure, 23 Nentor, 2016  14:35
Rifreskuar më: Merkure, 23 Nentor, 2016  14:36
Skadon më: Diele, 11 Qershor, 2017  14:35
Shikime: 225

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale