|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shes apartament 1+1 Prane drejtorise se policise vlore
Shes apartament 1+1
Prane drejtorise se policise vlore
  

Shes apartament 1+1 te mobiluar.Hyrje e vogel 1+1. Kati I pare,ne krah te Drejtorise se policies Vlore. Lagjia.’’Kushtrimi’’. Rr.”Rakip Malile”.Banesa Nr824. Cmimi 2.900000 leke,i diskutueshem. Nr.Kontaktit Cel:0694400240

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694400***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
runajjuli@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54214:
Lajmëruar më: Marte, 22 Nentor, 2016  06:41
Rifreskuar më: Marte, 22 Nentor, 2016  06:51
Skadon më: Enjte, 31 Janar, 2019  06:41
Shikime: 833

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale