|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Shes Dyqan me Hipoteke Arsye Emigrimi Yzberisht, Pallatet e Reja, Bar Ardi
Shes Dyqan me Hipoteke Arsye Emigrimi
Yzberisht, Pallatet e Reja, Bar Ardi
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 50 m2
 Cmimi: 60000

Joklin Persi, Tiranë Bar Ardi, dyqan me Hipoteke, 2 krah me grila elektrik me banjo. Arsyeja shitjes per emigrim. , shitet, 60000 Euro/total, i diskutueshëm. Kontaktoni: +355684241000.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0684241***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
meta.marilo@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53903:
Lajmëruar më: Hene, 14 Nentor, 2016  00:21
Rifreskuar më: Hene, 14 Nentor, 2016  00:22
Skadon më: Premte, 02 Qershor, 2017  00:21
Shikime: 293

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale