|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION VLORE
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION
VLORE
  

Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "Kompleksi OSLO", ne zonen "Uji i Ftohte". I ri gati per te banuar, i pa mobiluar, me orientim jug-lindje. Brenda kompleksit multifunksional do te gjeni supermarkete, bare dhe restorante,kend lojrash per femije, survejim me kamera sigurie,parkimi falas dhe per me teper deti dhe plazhi vetem 20-m larg. Cmimi: 520 Euro/m².

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 355698230***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53828:
Lajmëruar më: Premte, 11 Nentor, 2016  20:48
Rifreskuar më: Premte, 11 Nentor, 2016  20:50
Skadon më: Diele, 20 Janar, 2019  20:48
Shikime: 2025

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale