|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
OKAZION - SHITET RESORTI Tirane
OKAZION - SHITET RESORTI
Tirane
  

Resort luksoz me nje pamje panoramikeme. Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana. Natyre e qete , ajer i paster , relax dhe komoditet. Hapesira moderne dhe luksoze. Ambjente madheshtore 7500 m2 truall dhe rreth 4700 m2 siperfaqe ndertimi. 2 pishina , club me kapacitet 100 persona , hotel me 10 dhoma ,piceri dhe kuzhine funksionale. Lulishte e kompletuar per 300 persona , fushe volejbolli dhe parking per 200 mjete . Ju lutem kontaktoni per me shume informacion !

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 355693944***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53646:
Lajmëruar më: Marte, 08 Nentor, 2016  17:40
Rifreskuar më: Marte, 08 Nentor, 2016  17:41
Skadon më: Shtune, 27 Maj, 2017  17:40
Shikime: 594

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale