|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
OKAZION,shitet apartament ORIKUM-VLORE
OKAZION,shitet apartament
ORIKUM-VLORE
  

Shitet apartament ne katin e peste ose te gjashte mbi toke.Apartamenti eshte i per bere prej nje dhome pritje guzhine,dhome dhe nje tualet. Eshte ndertese e re.I pa banuar.Eshte i ndertuar ne qytetin e Orikumit" Vlore.Siperfaqja eshte 84 m2.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0695803***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
orikumvlore31@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53467:
Lajmëruar më: Premte, 04 Nentor, 2016  09:13
Rifreskuar më: Enjte, 10 Nentor, 2016  10:40
Skadon më: Diele, 13 Janar, 2019  09:13
Shikime: 717

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale