|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan me qera Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder
Dyqan me qera
Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder
  
 Shes,Blej,Qera: Qera
 Siperfaqja: 80
 Cmimi: 50000

Sun Real Estate ofron me qera një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San Paolo, dyqani ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe është i përbërë nga: - Hapësire e bollshme për ushtrimin e biznesit - Dy magazina - Banjo

Cilësi të tjera të këtij dyqani janë: - I shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë - Vetratë e jashtme xhami për një reklamim sa më të mirë - Vetratë xhami në të dy anët e tij që veshtrohet direkt nga shkallët - I pajisur me ndriçim dhe tavan të varur

Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.

ÇMIMI 50'000 LEKË/MUAJ

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00355666666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sunrealestate.al@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53392:
Lajmëruar më: Merkure, 02 Nentor, 2016  08:50
Rifreskuar më: Merkure, 02 Nentor, 2016  08:50
Skadon më: Diele, 21 Maj, 2017  08:50
Shikime: 181

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale