|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokal+ shetpi+toke Rruga nacionale Tirane-Elbasan
Lokal+ shetpi+toke
Rruga nacionale Tirane-Elbasan
  

Shes ose kembej me hyrje ne Tirane nje obkjekt 2 katesh me siperfaqe 140m2 si dhe nje siperfaqe toke prej 3000m2. Kate i pare eshte lokal dhe kati i dyte shtepi.ka verande rreth 100m2 dhe 5 garazhe.ndodhet buze rruges kryesore.

Te interesuarit te kontaktojne vetem nepermjet emailit tim.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53301:
Lajmëruar më: Hene, 31 Tetor, 2016  10:42
Rifreskuar më: Hene, 31 Tetor, 2016  10:43
Skadon më: Premte, 19 Maj, 2017  10:42
Shikime: 241

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale