|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
jepet me qira ose shitet lokal ne tiranen e re perballe shkolles PETRO NINI LUARASI TIRANA E RE TITANE
jepet me qira ose shitet lokal ne tiranen e re perballe shkolles PETRO NINI LUARASI
TIRANA E RE TITANE
  

LOKALI ESHTE ME IPOTEKE 57M2 NE TIRANEN E RE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINI LUARASI NE ISH KOMPLEKSIN E RIPARIM SHERBIMEVE NE KATIN E DYTE SHITET PER ARSYE TE LARGIMIT NGA SHQIPERIA OSE JEPET ME QIRA VITIN E PARE PA PAGUAR QIRA. TE TJERAT JANE TE DISKUTUESME. TE INTERESUARIT TE MARRIN NE TELEFON NE SHQIPERI NE 0692116630 DHE NE GREQI NE 00306932779749

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00306932779***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
rizaxhuli@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A53165:
Lajmëruar më: Premte, 28 Tetor, 2016  12:17
Rifreskuar më: Premte, 28 Tetor, 2016  12:18
Skadon më: Marte, 16 Maj, 2017  12:17
Shikime: 451

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale