|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Shitet Bar-Kafe tek Liqeni Artificial Tirane
Shitet Bar-Kafe tek Liqeni Artificial
Tirane
  

OKAZION! SHITET BAR-KAFE ne zonen afer kopeshtit zoologjik

BAR-KAFE ne pune. Me siperfaqe 55 m2, e mobiluar me xhiro te kenaqeshme,dhe me klientele te rregullt. Ambienti ka edhe parking per mjete ne zonen e perparme te saj. Nje zone e qete dhe gjithmone me levizje. Shitet per vetem 1800 Euriom2 (e diskutueshme)

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0684044***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A52456:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:30
Rifreskuar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:30
Skadon më: Merkure, 03 Maj, 2017  12:30
Shikime: 487

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale