|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres Tirane
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Tirane
  

Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbi nje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 1093m2 me lartesi 7m.Vile me tre kate 300 m2. Nje shesh perpara ne sherbim te ambjenteve 2000 m2, shtruar dhe rrethuar. Aktualishte jane te dhena me qera 3000 euro ne muaj,

Cmimi: 950 000 euro (i diskutueshem)

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0684044***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A52448:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:09
Rifreskuar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:11
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 635

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale