|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES” Tirane
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”
Tirane
  

Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dhe autostrades Tirane-Durres, perballe City-Park, km8. Brenda saj ndodhen 940m2 magazine e zbuluar dhe 70m2 zyra. Magazina eshte e pajisur edhe me 2 banjo dhe me shesh te shtruar dhe e rrethuar me beton, pra ka nje infrastrukture te rregullt. Ajo eshte perdorur per rreth 15 vite si nje magazine per panelle sanduic. Eshte mjaft e pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe ndodhet ne pjesen me industriale te Tiranes, dhe te preferuar per sipermarrje te ndryshme.

Cmimi: 270 000 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0684044***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A52447:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:07
Rifreskuar më: Shtune, 15 Tetor, 2016  12:07
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 475

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale