|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Magazine ne shitje! Bulevardi Bujar Bishanaku, te stadiumi Loro Borici
Magazine ne shitje!
Bulevardi Bujar Bishanaku, te stadiumi Loro Borici
  

Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë nën tokë në një pallat me adresë te Bulevardi Bujar Bishanaku në qendër të qytetit të Shkodrës. Magazina ka një sipërfaqe totale prej 81m2 dhe ka si cilësi të tjera:

-dy hyrje të veçanta -dyer hekuri -e shtruar e gjitha me pllaka -dritare për ajrosje

Magazina ndodhet në një lagje të sigurtë, me roje sigurimi 24orë/ditë.

ÇMIMI 30.000€

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00355666666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sunrealestate.al@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A52166:
Lajmëruar më: Shtune, 08 Tetor, 2016  16:20
Rifreskuar më: Shtune, 08 Tetor, 2016  16:20
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 456

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale