|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim
Infermier Tirane
Infermier
Tirane
  

Klinika infermjerore Angelos ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj.

cel: 069 54 55 729 Email:sherbim.infermjeror@hotmail.com

ju mirepresim

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0695455***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sherbim.infermjeror@hotmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A52071:
Lajmëruar më: Enjte, 06 Tetor, 2016  08:38
Rifreskuar më: Enjte, 06 Tetor, 2016  08:40
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 616

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale