|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 24 Mars, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Jipet lokali me qera ne kodren e diellit - aktash - prishtine Prishtine
Jipet lokali me qera ne kodren e diellit - aktash - prishtine
Prishtine
  

Lokali ka 65m2, wc. Gjendet ne lagjen atktash ne kodren e diellit. Rr. Hajrullash Abdullahu. Mund te perdoret si sallon per firezere ( nese perdoret si sallon per frizere, ather jon ne dispozicion disa mjete si psh. karika, pasqyre , hauba per larjen e flokve etj. Cmimi mujor per lokal eshte 170 Eu. Nese perdoret per frizere , me mjetet qe i ka ather cmimi eshte 220 eu . Nr , kontakt > 044893131 ... dhe ne viber i njejti. Pres vetem te interesuar serioz.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 044893***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A51526:
Lajmëruar më: Merkure, 28 Shtator, 2016  12:41
Rifreskuar më: Enjte, 29 Shtator, 2016  04:32
Skadon më: Diele, 16 Prill, 2017  12:41
Shikime: 184

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale