|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shes Shtepi Vlore
Shes Shtepi
Vlore
  

Shes shtepi private me certifikate pronesie ne Vlore,prane Policise.Siperfaqe totale 500m2,siperfaqe ndertimi 140m2,(1 kateshe0. 2 dhoma gjumi,korridor,sallon/kuzhine,tualet,verande,oborr.Shitet e mobiluar.Mundesimi ndertimi pallat,disa vila ose objekte te tjera te medha sipas deshires.Cmimi 90.000 Euro (i diskutueshem)

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0662324***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
lalajxhenis@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A51525:
Lajmëruar më: Merkure, 28 Shtator, 2016  12:07
Rifreskuar më: Merkure, 28 Shtator, 2016  12:20
Skadon më: Premte, 07 Dhjetor, 2018  12:07
Shikime: 1504

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale