|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 28 Shkurt, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
kerkese punesimi, ose bashkepunimi Tirane
kerkese punesimi, ose bashkepunimi
Tirane
  

jam inxhinier ndertimi me nje eksperiece 30 vjecare ne fushen e ndertimeve dhe pojektimeve.Kam ndertuar vepra civile, industriale, rruge ura , ujesjelsa. jam mare dhe me projektim rrugesh, vlla etj.kohet e fundit jam marre dhe me ndertime HEC(Hidrocentrale) Kerkoj te punoj ne punoj ne keto fusha.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0686505***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A51269:
Lajmëruar më: Premte, 23 Shtator, 2016  15:48
Rifreskuar më: Premte, 23 Shtator, 2016  15:49
Skadon më: Marte, 11 Prill, 2017  15:48
Shikime: 204

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale