|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Marketing
asplus call center & Home Agenten
asplus
call center & Home Agenten
  

Sehr geehrte Damen und Herren

Wir haben verschieden Projekte je nach Bedarf. Telekommunikation im Stammkunden bereich, oder auch Gelistete Aktie. Es hängt von Ihrem Personal bedarf ab. Es würde uns freuen wenn sie uns näheres über die Erfahrungen Ihrer Agenten mitteilen könnten.

Mit Freundlichen Grüssen AS Plus Company

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00905416772***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
asplus.company@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A50162:
Lajmëruar më: Enjte, 25 Gusht, 2016  08:15
Rifreskuar më: Enjte, 25 Gusht, 2016  08:24
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 545

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale