|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 20 Shkurt, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
BAR CAFE Bulevardi Gjergj Fishta
BAR CAFE
Bulevardi Gjergj Fishta
  

SHITET BAR KAFE BUZ LANES 70M2 ME HIPOTEK CMIMI 170.000E SHITET EDHE SI DYQAN BOSH ME CMIM TE ARSYSHEM

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00306972214***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A49915:
Lajmëruar më: Premte, 19 Gusht, 2016  08:02
Rifreskuar më: Premte, 19 Gusht, 2016  08:03
Skadon më: Marte, 07 Mars, 2017  08:02
Shikime: 652

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale