|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 20 Shkurt, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Oferte RR Komuna parisit
Oferte
RR Komuna parisit
  

OFERT SUUPER OKAZIOOOON!!!!!! Jepet me qera ose shitet ambient buze rruge ne zonen me te populluar te Tiranes me sip 70m2 kati + 70 m2 truall i jashtem. Aktualisht restorant me klientel 15 vjecare. Adresa: afer kryqezimit te Komunes se Parisit. Cmimi i diskutueshem

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0686349***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A49883:
Lajmëruar më: Enjte, 18 Gusht, 2016  13:47
Rifreskuar më: Enjte, 18 Gusht, 2016  13:49
Skadon më: Hene, 06 Mars, 2017  13:47
Shikime: 327

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale