|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim
Sherbime lavanteri dhe sanitarie. Tirane
Sherbime lavanteri dhe sanitarie.
Tirane
  

Ofrojme sherbim lavanterie per individe dhe biznese te shpejte dhe cilesore. Gjithashtu ofrojme sherbime sanitarie prane familjeve me korrektesi e garanci brenda te gjitha rregullave te punes. Cmimet jane ekonomike dhe konkuruese per tregun. Sherbimi ka garanci dhe korrektese.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00355682806***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A49838:
Lajmëruar më: Enjte, 18 Gusht, 2016  05:55
Rifreskuar më: Enjte, 18 Gusht, 2016  05:56
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 707

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale