|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 17 Janar, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Lokal Ura e Dajlanit pamje nga deti
Lokal
Ura e Dajlanit pamje nga deti
  

Shitet Lokal. siperfaqia 130m katror. Me tavolina para dhe 12 cifte shazllonesh. Çmimi: 1200€ m katror i dikutueshem. Lokali aktualisht esht ne pune. Me hipotek. Shitet per arsye emigrimi

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682339***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A49111:
Lajmëruar më: Merkure, 27 Korrik, 2016  15:13
Rifreskuar më: Merkure, 27 Korrik, 2016  22:38
Skadon më: Diele, 12 Shkurt, 2017  15:13
Shikime: 368

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale