|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 17 Janar, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
LOKAL PER SHITJE UNAZA E RE
LOKAL PER SHITJE
UNAZA E RE
  

SHES LOKALIN ME SIPERFAQE 90M2 TE UNAZA E RE TIRANE .

SHUME I PERSHTATSHEM PER PERDORIME NGA ME TE NDRYSHMET DHE POZICION FANTASTIC QE NDIHMON CDO LLOJ BISNESI.

CMIM MINIMAL PER SHITJE TE SHPEJTE

CMIMI NGA 135.000EURO ESHTE ZBRITUR NE 110.000EURO.

VETEM PERSONA TE INTERESUAR SERIOZISHT, JO PER TE HUMBUR KOHE,JU LUTEM.

ME KONTAKTONI ME E-MAIL.

FALEMINDERIT

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A48436:
Lajmëruar më: Shtune, 02 Korrik, 2016  22:33
Rifreskuar më: Hene, 04 Korrik, 2016  11:07
Skadon më: Merkure, 18 Janar, 2017  22:33
Shikime: 393

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale