|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Kapanon Industrial ne Metalurgji Elbasan. Metalurgji Elbasan
Kapanon Industrial ne Metalurgji Elbasan.
Metalurgji Elbasan
  

SHITET një kapanon për përdorim industrial dhe komencial, me vendndodhje në ish Uzina 12, Metalurgji, Elbasan. Kapanoni ka përmasat: kati I pare 30x30 dhe kati II 400m2, nje kat te trete 200m2 si dhe nje bodrum. Kapanoni ka te gjithe instalimet e nevojshme per industri apo magazine. I rrethuar dhe I pajisur me dokumentacioni e nevojshem. Tjetër avantazh përbën dhe infrastruktura rrugore e ndërtuar, që lidh kapanononin me autostrandën Tiranë – Elbasan dhe Elbasan - Durres. E përkryer për sipërmarresit që duan të zhvendosin apo te fillojne aktivitetin e tyre në Elbasan. Çmimi Okazion 25.000.000Leke

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682034***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
tanaliu@hotmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A48427:
Lajmëruar më: Shtune, 02 Korrik, 2016  16:48
Rifreskuar më: Shtune, 02 Korrik, 2016  16:51
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 638

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale