|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n Autostrada Tirane Durres, Km 27
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n
Autostrada Tirane Durres, Km 27
  

​Zona/Rruga : AUtostrada Tirane Durres, Km 27, Mbikalimi i Fllakes

Zona/Rruga :Autostrada Tirane -Durres , Mbikalimi i Fllakes, Magazina eshte ndertim i ri i sapoperfunduar, me leje ndertimi dhe te gjithe formalitetet e tjera ligjore Siperfaqja e magazines eshte 1200 m2 dhe siperfaqja e tokes mbi te cilen ndodhet magazina eshte rreth 4000 m2 Brenda siperfaqes se tokes prej 4000 m2 gjendet nje siperfaqe e lire per ndertim rreth 1000 m2 me Leje sheshi te miratuar. Magaz​ina eshte ndertim bashkekohor me sistem fasade termoizoluese Rreth 350 m2 jane Ekspozite dhe pjesa tjeter Magazinim, Fabrike, Perpunim, etj. Brenda ambienteve te Magazines gjenden rreth 100 m2 siperfaqe e shfrytezueshme per zyra dhe banjo funksionale me uje e drita . Ideale per tregeti, prodhim, magazinim etj Pozicioni me i favorshem ne te gjithe zonen, Lidhje rrugore me Autostraden Tirane -Durres, Rrrugen e Zhavzotajt, Shijakut, Shkozetit etj. Mos ngurroni te na kontaktoni per cfaredolloj propozimi.

Cel. : 0682043653

Cel. : 0682043653

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682043***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A47813:
Lajmëruar më: Hene, 13 Qershor, 2016  11:15
Rifreskuar më: Hene, 13 Qershor, 2016  11:16
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 880

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale