|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Komuniteti / Politikë
Një aksident automobilistik me pasojë nje të plagosur ka ndodhur paradite e sotme Pogradec
Një aksident automobilistik me pasojë nje të plagosur ka ndodhur paradite e sotme
Pogradec
  

Sipas policisë lokale, mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13;00 të mesedites së ditës së martë, ku drejtuesi i i automjetit Jeton Mulla, 21-vjeç, po udhëtonte në drejtim të Tiranës, ku gjatë udhëtimit, në vendin e quajtur Qaf Tham ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, ku eshte perplasur me nje kamjon. Fillimisht askidenti është pikasur nga banorët e zonës, të cilët kanë njoftuar policinë lokale të Pogradecit. Menjëherë në vendngjarje ka shkuar policia, që ka bërë të mundur dërgimin e dy të plagosurve drejt spitalit të tiranes, ku dhe u është dhënë ndihma e parë.

Sipas policisë, shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e drejtuesit të automjetit. Shpesh herë ky aks ka qenë burim aksidentesh deri në humbje jetësh, pasi përgjatë segmentit rrugor ndodhin shpesh aksidente te tilla.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A47254:
Lajmëruar më: Marte, 24 Maj, 2016  14:05
Rifreskuar më: Marte, 24 Maj, 2016  14:06
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 693

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale