|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 Podujeva (Besiana), KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Podujeva (Besiana) / Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
7.5 hektare Podujeve Podujeve
7.5 hektare Podujeve
Podujeve
  

Per shitje 7,5 hektare ne nje fshat prane Repa Podujeve

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 381641294***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A46205:
Lajmëruar më: Diele, 17 Prill, 2016  19:45
Rifreskuar më: Diele, 17 Prill, 2016  19:49
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 660

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale