|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate
Provide apartaments and villas with rent! Vlore,Albania
Provide apartaments and villas with rent!
Vlore,Albania
  

Colombo Albania Agency Provide apartaments and villas with rent! Provide apartaments, villas with rent 1+1 2+1 and Gazoniere. Furnished with comfortable furniture, very excellent condition. Entries are in different areas in Vlora, ranging from “the city entre” until “Cold Water”. Provide quality, security, safety and low prices. The houses are also included for students. Cel:+355695278133 Cel:+355696805533

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 355695278***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
info@pellumbpashaj.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A46201:
Lajmëruar më: Diele, 17 Prill, 2016  17:31
Rifreskuar më: Hene, 18 Prill, 2016  14:41
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 700

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale