|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 18 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion) Cërrik, Elbasan
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion)
Cërrik, Elbasan
  

Ndërtesa ndodhet në Cërrik, te ish depot e duhanit, Lagjja Nr. 2 , buzë rruge, ngjitur me shkollën e re Cambridge. Perbehet nga 3 kate , secili 750 m2, me hapësirë të bollshme për të zhvilluar çdo lloj biznesi (fabrika, industri, tregtare, aktivitete etj.). Ka hyrje nga para dhe mbrapa ndërtesës dhe hapsirë të gjerë rreth e qark për parkim. Ka nevojë për investim në ri-konstruktim bazuar në aktivitetin që do zhvillohet. Nëse kërkoni të zhvilloni një biznes të madh ku mund të gjeni një klasë të lirë punëtore dhe rendiment të lartë pune, ky është ambienti i duhur që ju po kërkoni. Magazina shitet me një çmim okazion ose jepet me qera. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e celularit për më shumë informacion.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0693464***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
benitokamami@outlook.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A45290:
Lajmëruar më: Hene, 21 Mars, 2016  14:37
Rifreskuar më: Marte, 22 Mars, 2016  06:49
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 684

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale