|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!urich
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!urich
  

Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash, lokalesh ne kohe te lire.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
zurichhl77@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A43454:
Lajmëruar më: Merkure, 20 Janar, 2016  21:34
Rifreskuar më: Merkure, 20 Janar, 2016  21:35
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 926

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale