|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Truall me sip 200 m2 Zharres Fier
Truall me sip 200 m2
Zharres Fier
  

Truall me sip totale 200 m2 nga te cilat 190 m2 ndertese, me nr. pasurie 244/14, Volumi 10, Faqe 131, Zona Kadastrale 3922, e ndodhur ne Zharrez Fier cmimi 15000 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42456:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:15
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:16
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 620

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale