|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
ndertese me sip 1200 m2 Katund i ri Elbasan
ndertese me sip 1200 m2
Katund i ri Elbasan
  

Fabrike Konservash pa truall, me sip. totale ,1200 m2, me nr. pasurie A, regjistri hipotekor nr. 37-65,dt. 03.06.2000, Zk. 2124, ndodhur ne Katund te Ri, Elbasan. prona ndodhet buze rruges kryesore cmimi 44688 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42453:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:09
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:10
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 699

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale