|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 25 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Ndertese me sip 72 m2 Elbasan
Ndertese me sip 72 m2
Elbasan
  

Ndertese me sip totale 72 m2, regjistruar ne Zyren Vendore te Pasurive te Paluajtshme Elbasan me nr. pasurie 12/87-N, Zk. 8525, e ndodhur ne Elbasan cmimi 14500 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42452:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:06
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:09
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 813

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale