|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 18 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Are me sip 2400 m2 mal;asej, Elbasan
Are me sip 2400 m2
mal;asej, Elbasan
  

Are me sip. totale 2400 m2 nga kjo truall me sip. 250 m2 dhe ndertese me sip. 121m2, pasuria nr. 75/23/1, Zona Kadastrale 2559, Volumi 12, faqe 50 ndodhur ne Malasej, Elbasan. cmimi 27000 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42451:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:05
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:09
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 673

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale