|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Are me sip 2610 m2 Proger Devoll, Korce
Are me sip 2610 m2
Proger Devoll, Korce
  

Are me sip totale 2610 m2, me nr. pasurie 342/5, Volumi 10, Faqe 211, Zona Kadastrale 3822, e ndodhur ne Fshatin Vranisht, Komuna Proger, Devoll. cmimi 7100 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42449:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:02
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:03
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 689

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale