|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 24 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Truall + Godine me sip 1260 m2 Otllak Berat
Truall + Godine me sip 1260 m2
Otllak Berat
  

Truall me sip totale 1260 m2,nga kjo 740 m2 Ndertese, me nr. pasurie 54/17, Volumi 6, Faqe 103, Zona Kadastrale 2848, e ndodhur Otllak ,Berat . cmimi 250000 euro

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692054***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
sellingitems@procreditbank.com.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A42445:
Lajmëruar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  10:57
Rifreskuar më: Shtune, 12 Dhjetor, 2015  11:00
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 628

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale