|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Marketing
Punonjes marketingu Prishtine
Punonjes marketingu
Prishtine
  

Bylispharma kërkon punonjes për marketingun e produkteve të saj. Kandidatja duhet të ketë mbaruar shkollën e lartë, preferohet mjekesi, infermieri, farmaci, bio-kimi. Të njohë gjuhën angleze ose franceze. Mosha nën 30 vjec. Të interesuarat mund të telefonojnë në numrin 0038138611072 ose te dergojne Cv ne adresen e-mail: dolorezabarjamaj@hotmail.c f;m »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0038138611***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A41819:
Lajmëruar më: Premte, 13 Nentor, 2015  10:58
Rifreskuar më: Premte, 25 Dhjetor, 2015  07:53
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 970

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale