|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 20 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
shiten magazina autostrada Tirane-Durres perball city park
shiten magazina
autostrada Tirane-Durres perball city park
  

Autostrade brez i pare afer City Park shiten magazina dhe zyra ndertuar mbi nje truall 2610 m/2 dhe 1093 m/2 (jane se bashku). Nje vile trekatshe 300 m/2 qe sherben per zyra dhe shtepi . Nje kapanon 1093 m/2 me h=7metra. Nje kapanon 370 m/2 me h=6 metra. Perpara tyre nje shesh i shtruar 2000 m/2. Keto objekte jane te dhena me qera per 5 vjet me cmim 3000 euro ne muaj.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694273***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A39850:
Lajmëruar më: Marte, 01 Shtator, 2015  10:20
Rifreskuar më: Hene, 14 Shtator, 2015  13:59
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 725

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale