|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Rr. Dibres
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.
Rr. Dibres
  

Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Magazine gjysem bodrum, me siperfaqe 50m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, me dokumnenta te rregullta pronesie.

Cmimi 350 Euro/m2.

Tirana, for Sale Storehouse at Dibra Street. Storehouse with surface 50sqm is paved in tiles, located on the basement of a new building. The storehouse is organized in 1 open space and 1 bathroom, ownership lawfully. Price 350 Euro/sqm.

Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/1788-shesim-magazine-ne-rr-ali-pashe-gucia-prane-gjimn azit-partizani.html?lang=sq »

Tirana Real Estate BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !! Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361 skype: tirana.real.estate email: tiranarealestate@gmail.com » www.tiranarealestate-al.com http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214 »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0672053***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A36045:
Lajmëruar më: Hene, 30 Mars, 2015  14:36
Rifreskuar më: Hene, 30 Mars, 2015  17:24
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 1167

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale