|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 24 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Shes apartament 2+1 me punime teper cilesore. Mobilim modern te sjelle nga Italia. Cmimi Tek Ambulanca 10
Shes apartament 2+1 me punime teper cilesore. Mobilim modern te sjelle nga Italia. Cmimi
Tek Ambulanca 10
  

Shes apartament parafabrikat 2+1, siperfaqe 71 m2, Kati 2-te, plotesisht e rikonstruktuar dhe me mobilim teper modern. Me hipoteke. Shitet sic eshte me te gjitha pajisjet brenda. Apartamenti eshte plotesisht i rikonstruktuar dhe ka punime teper moderne, plotesisht. Ne pajisje kryesore mund te theksojme dhomen e gjumit teper te shtrenjte; dhoma e femijeve e ndare per 2 femije secili me vete me krevat, dollap dhe kend studimi; Ne guzhine ka kolltuqe, Bufeteper cilesore, tavoline ngrenie me karrige; kondicioner si ne kuzhine dhe dhome gjumi; kunderbufe e kompletuar me te gjitha dhe teper cilesore; ambazhure teper te shtrenjte si ne koridor; kuzhine e tj. Banjo eshte moderne dhe me dritare. Apartamenti eshte i sovatuar dhe nga jashte, si dhe nga hyrja e shkalles deri ne katin e dyte. Ambient teper relaktuese. Adresa: Ne zonen e oxhakut te Shkolles Bashkuar. Cmimi i shitjes 60.000 Euro. Cmim i diskutueshem.

Cel. 0684675650

Cel. 0697307817 (Vodafon club )

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
preng.llusku@hotmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A23969:
Lajmëruar më: Marte, 05 Mars, 2013  19:10
Rifreskuar më: Shtune, 15 Mars, 2014  17:21
Skadon më: Enjte, 14 Maj, 2015  20:10
Shikime: 515

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale