|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 31 Janar, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT
OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT
  

OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT

KOMPLEKSI “ANA & ADA”

Apartamente & Dyqane,Unaza e Re.

Festat vijne ndryshe ne kompanine tone.

OFERTA STARTON: 25 Dhjetor-15 Janar.

Me rastin e festave te fundvitit kompanite e ndertimit “ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k dhe “ADA-PROJEKT & CO”sh.p.k ofrojne paketen e re te ofertave Apartamente te reja banimi dhe dyqane pjese e kompleksit rezidencial “ANA & ADA”.

JU UROJME GEZUAR VITIN E RI DHE KRISHLINDJET.

“ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k dhe “ADA-PROJEKT & CO”sh.p.k Adresa: Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit Taci Oil.Tirane Tel: 0684014878 Club:0695333356 e-mail: ana.konstruksion@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A22877:
Lajmëruar më: Hene, 24 Dhjetor, 2012  13:02
Rifreskuar më: Marte, 12 Nentor, 2013  22:34
Skadon më: Merkure, 04 Mars, 2015  13:02
Shikime: 932

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2015 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale