|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 21 Gusht, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Oferte vetem per 24 ore. Shitje urgjente Unaza e Re, 500 metra nga Astiri
Oferte vetem per 24 ore. Shitje urgjente
Unaza e Re, 500 metra nga Astiri
  

Tek Unaza e re, 500 metra nga Astiri, shitet per nevoja te ngutshme financiare nje apartament 1+1, siperfaqe 88,27m2, kati 7-te. Pallati eshte me leje ndertimi dhe eshte ne proces hipotekimi. Ashensori akoma nuk eshte vene, por punimet vijojne me intensitet nga Firma e mirenjohur e ndertimit Shameti, dhe do te vihet se shpejti. Hyrje e mrekullueshme. Ka: Koridor 7,3mx1,3m nga ku hyne ne dhomen e ndenjes ( ajo dhe guzhine me permasa 5,65mx5,5m; dhoma e gjumit eshte 5mx3,3m. Banjo me permasa 3,48×1,7m ( me dritare). Gjithashtu ne pallatin ngjitur disponoj nje garazh makine me hipoteke qe e shes me gjysem cmimi, vetem 3000 euro. Drejtimi i apartamentit nga lindja. Apartamenti dhe garazhi shiten bashke. Apartamentet ne kete pallat shiten me 500 Euro/m2. Cmimi per apartamentin qe shes eshte 320 euro/m2 dhe per garazhin, 3000 euro. Cmim perfundimtar. Por pagesa do te jete e plote. Kontrata e blerjes do te behet me noter, konforme ligjit, direkt me Pronarin e Firmes se Ndertimit. Kontakti: 0684675650 / 0694116588

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
preng_llusku@hotmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A21238:
Lajmëruar më: Diele, 01 Korrik, 2012  11:08
Rifreskuar më: Shtune, 15 Mars, 2014  17:22
Skadon më: Marte, 09 Shtator, 2014  11:08
Shikime: 1011
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale