|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 24 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
PERMBLEDHJE OKAZIONESH. SHITJE APARTAMENTESH NE TIRANE Tirane
PERMBLEDHJE OKAZIONESH. SHITJE APARTAMENTESH NE TIRANE
Tirane
  

Permbledhje okazionesh, shitje apartamentesh.

APARTAMENT 1+1; 64M2, KATI 5 (PARAFUNDIT), PAS FAKULTETIT SHKENCAVE TE NATYRES, 950 EURO/M2.

Shitet apartament 1+1+banjo+ballkon, shtepi komplet e shfrytetueshme, kati i 5 i banimit, me ashensor. Siperfaqe 64 m2. Çmimi i shitjes eshte nga 1100 euro/m2 qe e ka kjo zone, ne 950 euro/m2. Ky apartament po kompletohet me pajisjet me te mira dhe konform cmimit te blerjeve (faturave), bleresi mund ta marre te kompletuar.. Pallati eshte i ri, dhe banoret jane futur per banim. Hipoteka pritet sapo te mbarojne perfundimisht punimet . Cel. 0694116588 / 0684675650

Prane Shkolles se Bashkuar, kompleks pallatesh i ri , shes apartament 2+1, siperfaqe 88.65 m2 ( koridor, banjo; guzhine 26.4m2; 2 dhoma gjumi te medha, njera 12 m2 dhe tjetra 14 m2,; 2 ballkone), ne nje pozicion te shkelqyer ne kete kompleks; kati i dyte i banimit, me ashensor. Pallati po ndertohet ne nje nga komplekset me te bukura qe eshte ndertuar ne Tirane, me standarte europiane. Çmimi eshte teper i favorshem, vetem 760 euro/m2., i diskutueshem. Cel. : 0684675650 / 0694116588

Okazion: Nga 550 euro/m2 shitet me 500 euro/m2, 1+1, Hipoteke,Tek Fresku (Prane Institutit te Fizikes Berthamo)

Tek Restorant Fresku, sapo kalon Institutin e Fizikes Berthamore, shes apartament 1+1+BLK, +banjo me dritare, siperfaqe 74 m2, kati i katert, me ashensor. Brenda ketij cmimi ka kundrabufe te kushtueshme dhe nje kondicioner ne dhomen e ndenjes. Apartamenti eshte marre me kredi ne Banken Tirana. Kredia aktuale e mbetur eshte rreth 30.000 Euro. Mund te behet dhe me transferim kredie, nepermjet kesaj banke apo nje banke tjeter. Çmimi 500 euro/m2. ÇMIMI I DISKUTUESHEM. Nese behen llogarite, per kunderbufene dhe kondicionerin qe lihet ne apartament, cmimi i apartamentit del shume me pak se kaq. ME HIPOTEKE. SHITET PER VESHTIRESI NE PAGESEN E KESTEVE TE KREDISE. Koha e kesaj oferte eshte e limituar, pasi nese do te sistemohem ne pune, mund ta anolloj shitjen. Cel. : 0684675650 / 0694116588

SUPER OKAZION. TEK QENDRA KRISTAL, SHES 1+1 E KOMPLETUAR (QENDRA KRISTAL). Tek Komuna e Parisit, ngjitur me Kompleksin e bukur te KRISTAL CENTER, shes urgjent me çmim super okazion, apartament 1+1+blk, siperfaqe 71.6 m2, kati i 3-te i banimit, me punime teper cilesore. E mobiluar ne menyre teper moderne. Pamja e apartamentit eshte nga qendra Kristal. Ambiente shume moderne. Me linje autobuzi deri ne vend. Pallati eshte me leje ndertimi , dhe se shpejti pritet te vihet ashensori dhe hipotekimi. Te gjitha punimet e apartamentit nuk jane bere nga Firma, pasi jane bere punime super modern e bashkekohore nga pronari I shtepise. Me mobilim plotesisht te sjelle nga ITALIA. Lihet i tere mobilimi, siç eshte. Çmimi 60.000 euro. Çmimi nuk diskutohet. Sygjerojme te interesuarve, te pyesin, sa shiten apartamentet ne kete vend, dhe gjykoni eshte kjo eshte oferte apo superoferte. Kjo super oferte eshte vetem per pak dite.

Kontakti: 0684675650 / 0694116588

Apartament 1+1; 67.7 m2, tek Fresku; 550 euro/m2; (Tek Fresku) Shitet nje apartament 1+1, siperfaqe 67.7 m2, kati 4-te; ashensor; pallat i ri dhe teper cilesor ; me hipoteke karabina qe lejon marrjen e kredise deri ne 70% te vleres. Kredia mund te merret dhe nepermjet firmes ndertuese nepermjet bankes qe bashkepunon. Si koleteral lihet ky apartament, mjafton te plotesoj klienti kushtet per te perfituar kredi , per shkak te te ardhurave financiare qe ka. Cilesia e pallatit dhe apartamentit eshte avantazhi yne. Çmimi 550 Euro/m2, pra 37.200 Euro Cel. 0684675650 / 0694116588

Sh. Bashkuar, 2+1+A+BLK Kati 3, 89 m² 760 Eur/m2 Prane Shkolles se Bashkuar, kompleks pallatesh i ri , shes apartament 2+1, siperfaqe 88.65 m2 ( koridor, banjo; guzhine 26.4m2; 2 dhoma gjumi te medha, njera 12 m2 dhe tjetra 14 m2,; 2 ballkone), ne nje pozicion te shkelqyer ne kete kompleks; kati i dyte i banimit, me ashensor. Pallati po ndertohet ne nje nga komplekset me te bukura qe eshte ndertuar ne Tirane, me standarte europiane. Çmimi eshte teper i favorshem, vetem 760 euro/m2., i diskutueshem. Cel. : 0684675650 / 0694116588

APARTAMENT 64 M2 TEK PROK. E TIRANES, 950 euro/m2 Shitet apartament 1+1+banjo+ballkon, shtepi komplet e shfrytetueshme, kati i 5 i banimit, me ashensor. Siperfaqe 64 m2. Çmimi i shitjes eshte nga 1100 euro/m2 qe e ka kjo zone, ne 950 euro/m2. Ky apartament po kompletohet me pajisjet me te mira dhe konform cmimit te blerjeve (faturave), bleresi mund ta marre te kompletuar.. Pallati eshte i ri, dhe banoret jane futur per banim. Hipoteka pritet sapo te mbarojne perfundimisht punimet . Cel. 0694116588 / 0684675650

SHES APARTAMENT 2+1, RRUGA DON BOSKO, 770 EURO/M2 Ne rrugen Don Bosko, shes apartament 2+1, kati i trete. Apartament i kompletuar. Shitet me cmim 770 euro/m2. Çmim I diskutueshem. Mobilimet si kundrabufe; 2 kondicioner ; dhoma e gjumit, portmonto, jepen dhurate, jashte cmimit. Siperfaqe rreth 93 m2. Me hipoteke. Cel. 0694116588 / 0684675650.

AFER PROKOR. TIRANES, 2+1, KATI I 6 I BANIMIT, 900 EURO/M2 Shes apartament 2+1+aneks+ballkon+banjo me dritare, siperfaqe 119 m2, pallat i ri, I ndertuar para 10 vitesh, me ashensor, kat i gjashte i banimit (kat I parafundit). Cmimi 900 euro/m2, i diskutueshem. Cel. 0684675650 / 0694116588

AFER PROKOR. TIRANES, 3+1, KATI I 4 I BANIMIT, 900 EURO/M2 Shes apartament 3+1+aneks+ballkon+2 banjo pa dritare, siperfaqe 156 m2, pallat i ri, i ndertuar para 10 vitesh, me ashensor, kat i katert i banimit. Cmimi 900 euro/m2, i diskutueshem. Cel. 0684675650 / 0694116588 AFER PROKOR. TIRANES, 2+1, KATI I 6 I BANIMIT, 900 EURO/M2 Shes apartament 2+1+aneks+ballkon+banjo me dritare, siperfaqe 119 m2, pallat i ri, I ndertuar para 10 vitesh, me ashensor, kat i gjashte i banimit (kat I parafundit). Cmimi 900 euro/m2, i diskutueshem. Cel. 0684675650 / 0694116588

AFER PROKOR. TIRANES, 3+1, KATI I 4 I BANIMIT, 900 EURO/M2 Shes apartament 3+1+aneks+ballkon+2 banjo pa dritare, siperfaqe 156 m2, pallat i ri, i ndertuar para 10 vitesh, me ashensor, kat i katert i banimit. Cmimi 900 euro/m2, i diskutueshem. Cel. 0684675650 / 0694116588 AP. 2+1

TEK SPITALET, APARTAMENT 2+1, 74 M2 KOMPLETUAR, OKAZION Shitet me cmim okazion nje apartament, 2+1, siperfaqe 74 m2, kati i peste ne nje pallat te ri 6 katsh . Ne kete pallat akoma nuk eshte vene ashensor dhe hipoteka pritet te merret se shpejti. Apartamenti eshte I kompletuar, ne menyren me te mire te mundeshme. Çmimi i zones i pa kompletuar eshte mbi 800 euro/m2. Cmimi i shitjes okazion, i kompletuar eshte 750 euro/m2

Kontakti : 0684675650 / 0694116588

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A16131:
Lajmëruar më: Marte, 04 Tetor, 2011  09:32
Rifreskuar më: Enjte, 04 Gusht, 2016  11:17
Skadon më: Diele, 21 Prill, 2019  09:32
Shikime: 5221

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale