|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres /
Lajmerime Durres, SHQIPERI: Zgjidh Qytetin
Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2014. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.
Prona,Realestate
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Vila për shitje,shtëpi
Dhoma plazhi
Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Dyqane
Zyra
Magazina me qera
Magazina ne shitje
Prona ne shitje nga bankat
Agjensi imobiliare,Real estate
Te ndryshme

Makina ne shitje dhe motora
Vetura,gjejmakina
Pjesë këmbimi për makina
Kamjone
Autobuse
Motocikleta ,skuter
Kërkoj të ndryshme
Bicikleta

Për Shitje
Televizore
Telefona
Mobilje
Frigorifere
Lavatrice
Kompiutera
Programe & software
Pjese kembimi
Veshje per gra & burra
Artikuj sportive & lojra
Aksesore plazhi & pikniku
Instrumenta muzikore
Cd & videokaseta
Libra & revista
Te ndryshme
Printera
Skanera
Fotokopje
Aparate fotografike e kamera
Te ndryshme
Kondicioner
Mobilim e paisje zyrash
Makineri
Mobilim e paisje lokalesh
Kafshe shtepiake
Dekore dhe lule
Ora e bizhuteri
Gazeta
Te ndryshme

Komuniteti
Kafshë shtëpiake
Artistë
Kujdesi ndaj fëmijëve
Sende të humbur dhe të gjetura
Politikë
Vullnetarë

Turizem
Hotele
Shtepi per pushime
Dhoma plazhi
Agjensi udhetimi
Te ndryshme

Kerkoj Pune,Oferta Pune
Oferta Pune
Kerkoj Pune
Kurse kompjuteri
Arsim dhe Trajnim
Perkthyes
Finance
Administrim Biznesi
Banka
Inxhinieri
Sherbime
Mjekesi
Informatikë & IT
Marketing
Te ndryshme
Kamarier,Banakier,Manager
Babysitter ,Dado

Lidhje,Takime
Djemte kerkojne vajza
Vajzat kerkojne djem
Vajzat kerkojne vajza
Djemte kerkojne djem
Vetem shoqeri
Lidhje romantike
Kerkoj shok udhetimi
Njerez te humbur
Kritika dhe komente
Lidhje vetem platonike
Zemër e vetmuar
çifte
Te ndryshme

Biznesi
Partneritet
Projekte
Oferta
Tendera
Shitje aktiviteti
Sherbime biznesi
Te ndryshme

Sport
Kalçeto, Futboll
Basketboll
Bilardo
Bowling
Peshkim
Veshje sportive
Artikuj sportiv
Tenis
Trajner
Palestra
Te ndryshme

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi
Varka
Skaf
Jaht
Motor me Benzin
Motor Elektrik
Aksesor të Ndryshëm
Anije të Tonazhit të vogël,mesëm dhe të madh
Gomone
Jet Ski

Produkte per femije
Karroca per femije
Kosha,seggiolino,rrethore
Krevate per femije
Lodra
Aksesore
te tjera

Sherbime
Detektiv Privat
Perkthyes
Psikolog,psikoterapi
Reklama,marketing
Riparime
Agjent imobiliar
Rrobaqepesi
Agjensi Martesore
Siguracion makine,jete,pasurie etj
Dogana,doganore
Punetore shtepie,Pastrim
Financiar
Fotograf,video
Legale,ligjore
Babysitter
Masazhe
Bojaxhi
Elektriçist
Hidraulik
Marangoz
Punime Gipsi
Punime Guri
Saldator
Super Mjeshtri

Dhurata
Shen Valentin
8 Marsi
Ditelindje
Vitin e ri
Per femije
Te ndryshme

Te ndryshme
Faqe shqiptare ne internet
Per femijet
Mp3 shqip
Nga mjeksia
Sende te humbura

Gazeta çelesi

Merrjep Albania Kosov

Ndihme per lajmerimet e vjetera:

Modifiko
Ridergo

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale