|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 17 Prill, 2014
 
Dërgo një lajmërim
Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
 
  Emërtimi
tung
(ferizaj, Ferizaj)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet kerkoj meshkuja qe jan korreket , te paster dhe qe din ta mbajn sekretin 100% per lidhje intime ,duhet te jeni mbi moshen 32 vjeqe dhe qe qendroni mir ekonomikisht , per çdo ...
Treg.Makinave.Korce.Makina te perdorura ne Korce,,,Maliq,,,Pogradec,,,Devoll.
Treg.Makinave.Korce.Makina te perdorura ne Korce,,,Maliq,,,Pogradec,,,Devoll.

(Korce, Korce)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Makina te perdorura ne Korce,,,Maliq,,,Pogradec,,,Devoll. facebook.com/tregu.makinave.korce ka sisynim t'ju vi ne ndim banorve te Korces,,Maliqit,,Pogradecit,,Devollit qe kan...
CYANIDE
(Prishtine, TIRANA)  - Te ndryshme / Nga mjeksia Pershendetje Jam i interesuar te blej medikament CYANIDE apo Ferrocyanide (medikamentvdekjeprures). Per qmim nuk ka problem. me shkruani ne email: alboss.shpk@gmail.co...
Institucioni i Arsimit Te Larte "ISSAT"
(Rr.e Kavajes, Tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Ju njoftojme se te henen,ne daten 31.03.2014 ne Institucionin e Arsimit Te Larte ISSAT do te fillojkursi : "MENAXHIM PROJEKTESH" Lektore: Prof.Dr. ERMELINDA MEK...
arta
(zvicer, Gjakove)  - Te ndryshme / Per femijet kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare.. per ne zvicer banim dhe haje te ktu .. qmim pergjdo muj 400 fr..kontaktohnu ne nr 0763306141.
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT

(PRISHTINA, Prishtine)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Ne kolegjin e gjuheve JUVI Ju mund te mesoni gjuhet e huaja permes metodave me bashkekohore temesimdhenies . Kurse GJERMANISHT ,ANGLISHT, FRENGJISHT per femije dhe te rritur...
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT
Kurse GJERMANISHT , ANGLISHT , FRENGJISHT

(PRISHTINA, Prishtine)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Ne kolegjin e gjuheve JUVI Ju mund te mesoni gjuhet e huaja permes metodave me bashkekohore temesimdhenies . Kurse GJERMANISHT ,ANGLISHT, FRENGJISHT per femije dhe te rritur...
Eco - Friendly Product
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Eco - Friendly Products by Pespa Group www.pespagroup.com
shitet toke 460 metra larg nga deti.........
(spille, Kavaje)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet shitet toke ne spille te kavajes jane 3000 m2,me pamje spektakolare nga te katra anet si na detidhe kodrat qetesi absolute dhe ajer i paster toka ndodhet larg nga qendra 60...
veze te fllanzes japoneze
veze te fllanzes japoneze

(mitrovicë, Mitrovice)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet ne shitje veze sheruese te fllanzes japoneze 30 copa 4 eu. zogj te fllanzave 1 javshe 1 eu copa.
Kangjella Alumini
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Sistemet e kangjellave Pespa jane disenjuar posacerisht per te siguruar nje pamje te shkelqyer,zgjedhje me kosto efektive qe perputhen me rregulloret e ndertimit te Be-se. Sis...
Pespa & Albania Alumin
(Durres, Lagjia 14 Shkozet Durres, Durres)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Per info mbi kompanine tone vizitoni website tone: www.pespagroup.com
Shitet toke ne bregdetin e Shengjinit
(Laguna Kune-Vain, Lezhe)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Shitet toke ne lagunen Kune-Vain me nje siperfaqe prej 5400 m2. Toka ne lindje kufizohet nga kenetane perendim me detin. Cmimi eshte 60 euro m2, i negociueshem. Mund te kontak...
Receta efikase per dobesim
(Tirane, Prishtine)  - Te ndryshme / Nga mjeksia Jeni te lodhur nga pesha aktuale?Keni deshire te dobesoheni? Gjithcka ne lidhje me dietat mund tigjeni vetem ne faqen tone te internetit.Nese jeni te lodhur nga pesha juaj...
Apple iPhone 5s / Apple iPhone 64GB 5C @ € 350
Apple iPhone 5s / Apple iPhone 64GB 5C @ € 350

(slovo, Vlore)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Skype: muhammed.aiman Ne kemi 5s iPhone Apple dhe 5C në dyqan dhe shumë njësi janë gati përt'u shitur për çdo blerës që është i gatshëm për të ndjekur mandatin ...
Bejme suvatime shtepiash
Bejme suvatime shtepiash

(cerrik-mollas, Elbasan)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Bejme suvatime shtepiash 10 vjet eksperience pune Sherbimet qe ofrojme.... Suvatimeshtepiash,dyqane,shtime oborresh,Varande,Banjo etc... Keto jane Zonat qe ne oper...
Nissan Versa 2007 per shitje
(Tropoje, Tropoje)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Nissan versa 2007 e perdorur por vetem 40.000 km. -1,8 L Benzine 4 cilindra. =Automatik =A/C me kondicioner. =CD Player =Ngjyra blu nga jashte, Ne gjendje te per...
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë

(PRIZREN, Prishtine)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Të ndëruar klient/e tani pranë Agjencionit “PROMOKOS“ mund të aplikoni pa pagesë përpunësim sezonalë në Kanada,për të aplikuar ju duni te vini në zyrë pran ...
shtepi private ne shitje
(tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet shes per arsye ekonomike shtepi private njekateshe mundesi per ngritje dhe kate te tjera me cmimkosto 34000euro telefon 00306938089414 .0683030486..0685667895
Shitet Raki Berati
Shitet Raki Berati

(berat albania, Berat)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Shitet raki rrushi e cilesise shume e mire. Varieteti i rrushit eshte shesh i zi dhe merlot. Rakiaeshte 21 grade. cmimi 450 leke/kg. numer tel: +355695570190
Shes Vodafone Smart 2.
Shes Vodafone Smart 2.

(Berat, Berat)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Shes Celular Vodafone Smart 2. I blere 5 muaj me pare. Gjendje shume e mire. Asnje pjese e nderruar.Bateria mban deri 2 dite. Karte memorie 2 gb. kamera 3 megapixel. Cmimi 650...
www.homesinalbania.com
www.homesinalbania.com

(Rr: Abdyl Frasheri, Pall3/3, Tirane- Albania, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Reale Estate-Je pronar i nje prone te patundshme dhe kerkon nje bleres apo qeramarres?! Kontakto'homesinalbania' Ata do te kene nje oferte per Ju! Bashkepuno me me te miret! ...
Krijojme Faqe Interneti per ju
Krijojme Faqe Interneti per ju

(Ne Cdo Cep te botes, Te gjitha qytetet)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Faqja eshte teresisht legale. Domain .com .net .org .biz .al etj... Design High Definition ( jo tevjedhur te perpunuar sipas deshires) Host (Shume i avancuar ) Edhe Ne V...
Ofrojme sherbime ligjore te shpejta
(Tirane , TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Per ju shqiptare qe ndodheni me banim jashte atdheut ju ofrojme sherbime te shpejta ligjore ketu neshqiperi. Plotesime te ndryshme dokumentacioni...etj. Mund t'ua dergo...
at Gjergj Fishta
(Albanian writer, Te gjitha qytetet)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet www.fishta.tk
Wine Not -Vere italiane
(Elbasan, Elbasan)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Shitje me shumice dhe pakice e veres italiane! Show room ndodhet ne qytetin e Wlbasanit prane TatimTaksave! Mund te vini te na vizitoni ne kete show room ku mund edhe te beni ...
www.forumierotik.com
(www.forumierotik.com, Te gjitha qytetet)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet www.forumierotik.com
BALLSHI CAR RENTAL HIRE MAKINA ME QERA NE SHQIPERI QIRA CIRA,AUTONOLEGGIO LOCATION CARS RENTALS
(NE JEMI KUDO,MJAFTON NJE TELEFONAT, Ballsh)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet WWW.ALBANIACARRENTAL.NET AFROJM MAKINA ME QERA ME CMIME ME TE ULTA NE TREGUN SHQIPTAR,NE UA SJELLIMAUTOVETUREN ATJE KU JU E DONI,PER INFORMACION NA VIZITONI, WWW.ALBANIA-CAR-R...
PArtia Socialiste Vlore ka faqen e saj ne Internet
(Vlore, Vlore)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet PS, Bashkia Vlore , Ka faqen e saj te re ne Internet duke mundesuar ne kete menyre nje fushate sa medinjitose per te lasrguar Berishen nga Pushteti..http://www.ps-vlore.org
NJOFTIME FALAS NE SHQIPERI
NJOFTIME FALAS NE SHQIPERI

(Tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Pse duhet te njoftoni ne Faqen tone? -Faqja jone hapet dhe punon shume shpejte, -Programimi joneeshte shume i lehte ne perdorim, -Kerkim i shpejte , -Paraqitja e njoftim...
www.Qyfyre.com
(TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet http://www.Qyfyre.com eshte siti me i madh i barcaletave shqiptare! Mos mungoni dhe ndajeni me miqtetuaj! me kontaktoni per mundesi reklamimi
KAPSIT.com - Top lajme nga top web faqe shqiptare
(Shqiperi, Kosove, Maqedoni, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet http://www.kapsit.com - eshte burim i informacioneve dhe lajmeve. Lajmet dhe artikujt me interesantte publikuara ne internet i gjeni te gjitha ne nje vend te vetem.
KokQepa.com
(Albania, Te gjitha qytetet)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Reviste e re satirehttp://www.kokqepa.com
Forumi Bota juaj
Forumi Bota juaj

(Tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Vizitoni forumin Bota juaj ky eshte forumi juaj. Ketu do te gjeni chat. muzike.humor.shoqeri enjohje te reja. Ju mund te na vizitoni ne http://www.botaforum.com/ Ju mirepre...
www.mjekesia-profetike.com
www.mjekesia-profetike.com

(shqiperi, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Faqa trajton tema me tituj Kurani eshte mëshirë dhe shërim për njerzimin, Magjia dhemagjistarët të papranueshëm për fenë, Bota e xhindëve dhe e shejtanëve, ...
http://www.albaniandomains.org
(Decani)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet ketu mund te publikoni faqet e tua qe jane per shitje (sherbim papagese) http://www.dermatologu.com http://www.kardiologu.com http://www.gjinekologu.com http://www.fizio...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
    Per femijet (1)
    Mp3 shqip (0)
    Nga mjeksia (2)
    Sende te humbura (0)
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale