|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
 
  Emërtimi
Kerkojm babysitter per 2 thmi ne zvicer
(Zvicer after Zürich , Zvicer)  - Te ndryshme / Per femijet Kerkoj babysitter per 2 thmi djali I madh 4 vjecar djali Vogel 2 vjecar. Kerkoj prej dates März.2018. Per informata kontaktoni ne nr 0041762025842.ne WhatsApp dhe Viber Pe...
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec 0694787624
(Tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec me pune te rregullt
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Suhareke , Suhareke)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Tepelene , Tepelene)  - Te ndryshme / Sende te humbura Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj vajze
(tirane, TIRANA)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet jemi nje cift 28f dhe 40m, kerkojme nje vajze per treshe. ju lutem te me kontaktoje sa me shpejt tejete e mundur.
Kosova Dating
Kosova Dating

(London, Prishtine)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Njihuni me njerëz të rinj Këtu mund të bisedoni, takoni njerëz të rinj, ndani interesat tuaja.Chat, kudo që të jeni, Kosova Darting është në dispozicion në kompjut...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Financimi i shpejtë për të veshur
Financimi i shpejtë për të veshur

(fier, Korce)  - Te ndryshme / Faqe shqiptare ne internet Financimi i shpejtë për të veshur E pabesueshme por e vërtetë! A keni nevojë për financimpër projektet tuaja? Mos hezitoni të kontaktoni me mua për kërkesën tua...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale