|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 18 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Vetem sex oral
(Tirana, TIRANA) Kerkoj nje femer cfare do lloj moshe apo fizikut vetem per sex oral, mjafton qofte edhe 15min.Ofroj nga 20€ deri ne 50€ varet nga kohezgjatja dhe paraqitja e femres. The...
Contact
(Tirane, TIRANA) Peshendetje
Pershendetje vetem skype !!
(Tirane, TIRANA) Jam 25 vjec tr dhe i pashem nqs ka femra per skype me kontaktoni puc😘
Max deri 18 vjeç
(Gjithe Shqipëria, Te gjitha qytetet) Kerkoj nje vajze deri ne 18 vjeç maksimumi, jo me shume. Nqs dikush mund te me siguroj cfare kerkojte me kontaktoj, per çmimin do diskutohet ne baze te moshes se vajzes.
Lidhje Serioze
(Amerike, Amerike) Pershendetje jam nje djale 25 vjeqar quhem Visar jetoj ne amerik prej 10 vitesh.. Jam nga PrishtinaDeshiroj te gjej nje vajze per lidhje serioze te moshes 18 - 20 .. Kam nje ...
Jam 1 djal nga Prishtina dua te palloj dicka e bukur no limit te ket b.., te mira paguaj deri ne 50
(PRISHTINE, Prishtine) ne pritje te personit-es mos vono eja lajmrohu
SEKS SEKRET
SEKS SEKRET

(tr, TIRANA) KERKOJ NJE FEMER OSE ÇIFTE PER SEKS SEKRET TI LEPIJ \ONJAVE PJESHKEN EMBEL - EMBEL, AVASH-AVASH, TIBEJ LLAPE ANALE DHE VAGINALE DHE MESHKUJT NESE DUAN TE SHIKOJNE , ME PAS SE...
Kerkoj Massazhere
(Prishtine, Prishtine) Kerkoj Massazhere femer ... 100 % sekret . jam djal 30 vjecar. Per cdo gje kontaktoni permesmodulit.
Jam 1 Djal nga Pr dua te Palloi dicka te bukur per kete fund vite lajmrohuni te gjith
(Prishtine, Prishtine) N'pritje se juajen
Female Only- Ftese
Female Only- Ftese

(Tirane, TIRANA) Po organizoj nje orgji te bukur te Enjten Mbrema deri tani Pjestaret qe kane konfirmuar deri metani: 1 mashkull 31 vjec( une) 2 goca, njera 20 dhe tjetra 23,(simpatike...
bëj një njeri të bardhë thith
(tirana, TIRANA) Dua që një njeri i zi të përdor gojën time në fshehtësi. Unë jam një burrë i bardhë.Masturboni ngadalë në gojën time kur doni të masturboni ose të vini në ban...
police sekret
(tirana, TIRANA) Dua që një grua policore të ulet në fytyrën time dhe të më bëjë të bëj, ose një policqë të më prangojë dhe të qaj fytyrën time ose të më bëjë të thith a...
ciftibukurosh@gmail.com
(durres, Durres) Jemi Cift, shum shum te pashem dhe shum te hapur per gjithcka. kerkojme cift ose mashkull pertanii, jemi gati!! kontaktoni ne email shpejtttt
kerkojm....
(tirane, TIRANA) jemi 2 cuna dhe nje goc..kerkojm nje goc tjeter qe te na bashkohet per lojra seksuale..mundesishtgoca te jete bisex. cdo gje sekrete. ju mirepresim
Me kontaktoni Ne fb Bobi Enzo
(Tiran, TIRANA) Jam nje djal 22 vjec bisex . Kush esht i/e interesuar per sex tme shkruaj ne modul ose fb. Lini nr ecel dhe kontaktojm ne viber.
Masazh vetem per Femna m oferta fantastike
(Prishtin, Prishtine) Kontaktoni 049122915 viber +38649122915 wacap +38649122915 ju mirpresim
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER per lidhje pasionante,pa perfitime materiale
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER per lidhje pasionante,pa perfitime materiale

(Prishtine, Prishtine) Jam Arjani nga Prishtina, jam 39 vjeq, jam me profesion...,....Me kontaktoni ne045-624-591. 1-KERKOJ FEMER per lidhje pasionante, romantike, fantazi//PA SYNIME PERFITIMI MA...
per Mami dhe te divorcuara
(Elbasan, Elbasan) jam serioz,ruaj konfidencialitet thjesht per argetim dhe kenaqesi...0696988027
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova

(Prishtine, Prishtine) Jam Arjani nga Prishtina, jam 39 vjeq, jam me profesion..., ndersa jam shume i etur per sex..Mekontaktoni ne +377-45-624-591. Ne Shqiperi jam cdo jave dhe mund te kalojm bukur...
Fundjave ndryshe
(Durres, Durres) Jam mashkull 22 vjec nga durresi...kush nga ju ka deshir te kaloj nje fundjave ndryshe nga te tjeratkte here. Jam vetem per 2-3 dit cka dmth qe mund te kalojm caste te bukura....
balerini do pun
(Tirane, TIRANA) Jam balerin cun 26 vjec 1.82 78 kg sh simp dhe i bindur Me duet nje ndihm ekonomike dhe per kte jamgati te bej shum gjera jam shum i bindur 0684027545
jam mashkull dua te **** dicka per vikend te lajmrohen ndonje te interesuar coom soon
(PRISHTINE, Prishtine) EJANI ....
Qef
(Fier, Fier) Jam nje djal 25vjec kerkoj cifte ose mami per afentur behem skllavi tyre bejem CDO deshire CDOfantazi pres sms ose wecap
kerkoj takim sot
(tirane, TIRANA) ka ndonje per sex sot? e vleresoj dhe normale shperblehet
Kerkoj nje partnere
(Prishtine, Prishtine) Pershendetje, kerkoj nje partnere per te takuar bashke vajza ose te qifte te tjera? Vajza duhette jete e bukur, kendshme dhe diskrete. Flm
KERKOJ NJE FEMER MBI 40 VJEC
(Tirane, TIRANA) JAM DJALE SIMPATIK 32 VJEC DHE KERKOJ NJE FEMER MBI 40 VJEC PER EKSPERIENCA TE REJA
Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare
Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare

(Zürich, Prishtine) Une jetoj ne Svicer, 26 vjecar, Banoj ne Zürich dhe punoj Marketing. Nese ki interess, me dergo nifoto mbas ket emailit, flm mirupafshim.
 Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare
Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare

(Zürich, Shkoder) Une jetoj ne Svicer, 26 vjecar, Banoj ne Zürich dhe punoj Marketing. Nese ki interess, me dergo nifoto mbas ket emailit, flm mirupafshim.
 Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare
Kerkoj lidhe serjoze me ni vajz,moshen 18-24 vjeqare

(Zürich, Durres) Une jetoj ne Svicer, 26 vjecar, Banoj ne Zürich dhe punoj Marketing. Nese ki interess, me dergo nifoto mbas ket emailit, flm mirupafshim.
nëntor
(tirana, TIRANA) në qoftë se ju pëlqen të bëni një njeri thith kur ai nuk dëshiron ta bëjë atë pastaj emailmua. Unë mund ta bëjë atë të bëjë atë, por ai nuk i pëlqen. Nëse ...
DUA TE PALLOJ CDO GJE QE DEL PARA JAM 1 DJAL NGA PRISHTINA ...LAJMROHUNI
(PRishtine, Prishtine) EJANI MOS HUMBSNI KOHE
Shoferët e taksive?
(tirana, TIRANA) Kam një fantazi. Unë dua të ngas me një shofer taksie dhe ai mund të bëjë që unë të thithatë sa herë që jemi vetëm ose tregoni pasagjerit se unë kam borxh atij ...
masazhist
masazhist

(ASTIR TIRANE, TIRANA) Doni nje masazh relaxuse endhe sensuale e intense? Mundeni te kontaktoni ne 0675265148 Kosto 20euro ( vetem femra) Mosha limite 36 vjec Jam 1.68 M i gjate ,23 vjec trup at...
Tani gjer ne mengjes
(Tr, TIRANA) Cili,cila,cilet???? Jane per sex tani,sex360grade, jam m31,bej cte doni tani menjehere.shkruani jupres.
mësues shqip
(tirana, TIRANA) vetëm sekrete. Unë jam një njeri, por dua të praktikoj seksin oral dhe gjithashtu dua të mësojShqip. Nëse je mësues, nëse më jep një mësim atëherë do të isha i ...
dënim i fshehtë
(tirana, TIRANA) Duke kërkuar për një musliman që urrenamerikanët. https://www.pornoeggs.com/watch?v=L8enSaNlVki A do ta bënit një njeri të thithësi kjo nëse e urren? Sa herë në...
kerkoj transgjinor
(TIRANA) kerkoj transgjinor per eksperience te re
kerkoj ne femer per sex me lek
(tr, TIRANA) si jeni kisha deshire te takoja nje femer per se sot. m kundrejt € psh ofroj 70€ dy ore. neseka ndo nje femer mund te njoftoheni une jam 28 vj
hakmarrje
(tirana, TIRANA) Një burrë e mashtroi motrën time dhe bëri 3 video. Thashë se nuk do t'i tregoj nëse e bënnjë video ku dikush masturbohet në gojë duke shikuar videot. Nëse ju bëni ...
psh jemi dy djem 27 dhe 28 vj kerkojm femra.
(tr, TIRANA) jemi dy djem njeri nga kosova dhe tjetri tirna jetojme ne tr. kerkojme femra per experienca tendryshme. na kontaktoni per me shume flm.
ofroi 100 € per nje femer per dy ore.
(tr, TIRANA) hi jam 30 vj jatoj jasht kerkoj. nje femer per sex. me lini nr ne modul ju mar vete flm secret dheserioz
Seks tani
(Tr, TIRANA) Kush do te bej seks tani ,360grade seks, shkruani menjehere, jam m 31 bejm cte doni gjer ne mengjesju pres
Psh. kerkoj nje zonje ose zonjushe. pa detyrime.
(Tirane, TIRANA) jam nje zoteri nga tr 30 vj dhe i martuar kerkoj femra per te plotesuar njeri tjetrin dhe per teplotesuar dshirat sexuale.pa impenjime dhe e rregullt si femer. e paster dhe k...
jemi dy DJEM kerkojme FEMRA OSE CIFTE
jemi dy DJEM kerkojme FEMRA OSE CIFTE

(tr, TIRANA) psh jemi dy djem 28 dhe 30 kerkojme femr qe mendojne qe nuk jan kenaqur ne sex dhe per te kuptuarvertete shijen e sexit. ne jemi zerioz dhe te paster. nese mendoni per dicka ...
jemi dy DJEM kerkojme FEMRA OSE CIFTE
(tr, TIRANA) psh jemi dy djem 28 dhe 30 kerkojme femr qe mendojne qe nuk jan kenaqur ne sex dhe per te kuptuarvertete shijen e sexit. ne jemi zerioz dhe te paster. nese mendoni per dicka ...
Gjer ne ora 8 sot
(Komuna, TIRANA) Jam djale 31 vjet i paster, bej cdogje sot gjer ne ora 8 ,me shkruaj,kush te doje per seks, cdo lojseksi cte doni .vetem te jeni te paster.pres
Kerkoj sex jam mashkull dua te pallloj ndonje sen te bukur shum shpejt ne prite te lajmrimeve prishh
(Prishtine, Prishtine) Ne pritje prishtina...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale