|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 18 Korrik, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Te ndryshme
Te ndryshme
Te ndryshme
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj pasiv
(Tirana, TIRANA) Kerkoj pasiv Me shtoni ne snapchat : ezaver2
Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsa
Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsa

(Struge , Struge) Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%:whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
Masazh erotike vetem per femna
(Prishtina, Prishtine) Masazh erotike vetem per femna te kontaktojn ne viber +38649122915 ju mirpresim
Hot
(Tiran, TIRANA) Kush do qe te qihet,sensualisht xd T shkruje 😝
Kinky
(TIRANA) Kerkoj te perjetoj nje eksperienc si skllav seksual i nje cifti lesbikesh.
Ndihme
(TIRANA) A ka ndonje vend ne Shqiperi ku ka sado-mazokista apo fetishista?
Dhuroj sperm per ato femna qe kan deshir te jen shtatzan
(Prishtina, Prishtine) Me lajmroni ne viber ±38649122915 ju mirpresim
Masazhe vetem per femna
(Prishtina, Prishtine) Masazh vetem per femna , doni relaksim , doni qe trupi juaj te jet ne form ejani tek ne Viber /wacap : nr +38649122915 Ju mirpresim
Jam mashkull 23 vjeq kerkoj femen prej moshes 19- 40 vjeq
(Prishtin, Prishtine) me kontaktoni ne viber apo vacap ne ket nr +38649122915
Jam mashkull 23 vjeq kerkoj femen prej moshes 19- 40 vjeq
(Prishtin, Prishtine) me kontaktoni ne viber apo vacap ne ket nr +38649122915
VETEM SEKRET
(SHQIPERI, Durres) JAM 37 VJEC DUA TE KEM NJE LIDHJE ME FEMRA QE JAN TE KAPURA NGA GJENDJA EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJNESADO PAK.VETEM LIDHJE DHE TAKIME SEKRETE.TAKIMET TE JENE LARG ZONAVE DHE QYT...
VETEM SEKRET
(SHQIPERI, Durres) JAM 37 VJEC DUA TE KEM NJE LIDHJE ME FEMRA QE JAN TE KAPURA NGA GJENDJA EKONOMIKE QE TE ME NDIMOJNESADO PAK.VETEM LIDHJE DHE TAKIME SEKRETE.TAKIMET TE JENE LARG ZONAVE DHE QYT...
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh

(Tirane, TIRANA) Pershendetje, jam Mondi 28 vjec, rri jasht shtet dhe do te jem ktu per 3 dit. Kerkoj nje vajze perlidhje seksuale, Kush te jen e interesuar comi mesazh normal ose te me thirr...
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh

(Tirane, TIRANA) Pershendetje, jam Mondi 28 vjec, rri jasht shtet dhe do te jem ktu per 3 dit. Kerkoj nje vajze perlidhje seksuale, Kush te jen e interesuar comi mesazh normal ose te me thirr...
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh
Kerkoj vajz per takim intime brenda 3 ditesh

(Tirane, TIRANA) Pershendetje, jam Mondi 28 vjec, rri jasht shtet dhe do te jem ktu per 3 dit. Kerkoj nje vajze perlidhje seksuale, Kush te jen e interesuar comi mesazh normal ose te me thirr...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale