|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 25 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vetem shoqeri
Vetem shoqeri
Vetem shoqeri
Kërko
  Emërtimi
Mashkulli per Shoqeri
(Prishtine , Prishtine) Jam 35 vjeqar jam nga Prishtina , jam njeri i edukuar i sjellshem i kulturuar i shoqerueshem , jam imartuar , por her pas here deshiroj ta thej monotonin rutinen ditore , ateh...
Kerkoj femer ...
(Kosove, Prishtine) Kerkoj femer te moshes 30-45 vjeqe,per çaste intime ...! Jam 55 vjeq,me kushte shum te mira,andajedhe ofroj mbeshtetje...! Lajmrohuni,e per me shume bisedojm!
Kerkoj femer ...
(Kosove, Prishtine) Kerkoj femer te moshes 30-45 vjeqe,per çaste intime ...! Jam 55 vjeq,me kushte shum te mira,andajedhe ofroj mbeshtetje...! Lajmrohuni,e per me shume bisedojm!
Kerkoj femer ...
(Kosove, Prishtine) Kerkoj femer te moshes 30-45 vjeqe,per çaste intime ...! Jam 55 vjeq,me kushte shum te mira,andajedhe ofroj mbeshtetje...! Lajmrohuni,e per me shume bisedojm!
Kerkoj nje vajze per shoqeri
(tirane, TIRANA) Kerkoj nje vajze per shoqer, te jete afersisht mosha ime un jam nje djale 23 vjec nga Tr. whats'app viber 0676369056
Kerkoj...
(Tirane, TIRANA) Kerkoj femer te maturuar, qe ka zgjedhur te jet e vetme dhe eshte ne gjendje shum te mir ekonomike.Jam i martuar, 39 vjecar dhe kerkoj te paguhem per sherbimet qe mund ti ofro...
bukuroshi
(prishtin, Prishtine) pershendetje jem I interesume me gjet nji femer per shetitje dhe sex te msheft jemnga prishtina punoi ne prishtin me mungon sexi I mir kush ka deshir ...
KERKOJ FEMER PER QEJF
(TIRANA) Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i paplotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo fem...
Kerkoj nje Konviktore femer,(QS) per njohje dhe kenaqesi ...
(TR, TIRANA) jam nje djale nga Tr, 25 vjec, kerkoj Nje konviktore (f), tja kalojme bukur dhe te kenaqemi dhete me jap nje eksperienc te bukur, 100 mije leke ;) per me teper me shkuan...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(prizren, Prizren) KTHIMI I DUAN të SHPEJT DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm për tëzgjidhur të gjitha problemet tuaja : Sëmundje Të Rënda, - Kthim të s...
Në dispozicion për të qij mua
Në dispozicion për të qij mua

(decani, Decani) mirëmbrëma Jam në dispozicion për të bërë takime serioze midis burrave dhe grave Unë duatë puth nëse doni të qij mua unë jam pa dhimbje koke të më kontaktojn...
Intelektual, profesionist, konfidencial kerkon femer per shoqerim dhe relax
(tirane, TIRANA) Mashkull 44 vjec, tip sportiv dhe dinamik, profesionist serioz dhe konfidencial. Jetoj ne perendimpor shkoj shpesh ne tirane per pune. Kerkoj femer simpatike, elegante, inte...
Lidhje paralele
(Te gjitha qytetet) ***Jam nje djale 30 vjeç i martuar, i paraqitshëm, trup mesatar, i pjekur dhe i pergjegjshem. Jami arsimuar dhe punetor, di te jem xhentil, i embel, serioz kur duhet dhe di ...
Ne kerkim te dickaje ndryshe
(TIRANA) Mund te me prezantoni interesat tuaja dhe ndoshta ju interesoj. Vetem femrat!
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale