|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 22 Janar, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vetem shoqeri
Vetem shoqeri
Vetem shoqeri
Kërko
  Emërtimi
URGENTE UFF KERKOJ GOC MAX 25 VJC
(Durrsi, Durres) VETEM X SOT OSE NESER E DHUMTA SE HIKI X ITALI PASTAJ KERKOJ GOC X SHOQNI NJI NOT...PAG 100€POQEPIDH KLASSI
kerkoj femer sex
(shkup, Shkup) kerkoj femer per sex
Vajza qe kerkojne grup shoqeror
(Tirane, TIRANA) Kerkoj vajza qe te shoqerohen me cunat dhe gocat e grupit tone , Grupi eshte gjithmone pa plan , Nganuk levizim dhe bejme lloj lloj aaventurash ne tirane , jashte tiranes .. m...
kerkoj nje femer per shoqeri
(DURRES, Durres) pershendetje jam andi nga durresi 35vec kerkoj nje femer per lidhje (shoqeri) e interesuara te mekontaktoje ne kete numer tel 0688873162 tel sms dhe whatsap ju pres
Sex me lek. Jam 24 vjc ne tirane. Ju pres kush esh...
(Tirane, TIRANA) Sex me lek. Jam 24 vjc ne tirane. Ju pres kush esht e interesuar
partnere per cifte
(tirane, TIRANA) jam 24vj m kerkoj nje vajze per takime me cifte jam 180i gjat 75kg simpatik deshiroj te njihem menje vajz qe ka deshir te takojm cifte kush esht e interesuar tme shkruaj jjoni...
KERKOJ FEMER MBI 40 VJEC PER SHOQERI
(Tirane, TIRANA) JAM DJALE SIMPATIK 32 VJEC DHE KERKOJ NJE FEMER MBI 40 VJEC PER EKSPERIENCA TE REJA
Vetem shoqeri .
(Mitrovice, Mitrovice) Pershendetje,jam 47 vjeqar kerkoj nje femer e cila ka nevoj per nje shoqri sekrete.
kenaqesi
(tirane, TIRANA) Hey goca jeni te vetmuara dhe ju mungon kenqesia seksuale,jeni te pangopura ja ku e keni zgjidhjentelefonini ne nr 0685488439 ose shkruani ne whatsaap dhe cdo deshire e juaja ...
LIDHJE SEKRETE
(LEZHE, Shkoder) Jam 39 vjeqar nga Malsia e Madhe jetojë nė Tirane kerkoj femra qe sjan te knaqura me jetenseksuale knaqsi deri në maksimum dhe sekreti i garantuar nga une po ashtu vlen edh...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale