|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 28 Prill, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
Kërkoj...
(Tiranë, TIRANA) Kërkoj burrë ose çun për herë të parë,aktiv ose pasiv. Preferoj të jet sa më i ri,po qeaktiv të ket veglën të vogël,seks të sigurtë dhe mundesishtë të ketë ...
Seks,ledhatime.......
(Prishtine, Prishtine) Une jame mashkull i moshes 45 vjeqare. Kerkoje nje djale nga mosha 18 -30 vjeqar. Per kenaqesi uneedhe shperbleje,paguaj. Perparesi djeme sa me te rinje nga mosha.
Kënaqësi e dyanshme
(Prishtine, Prishtine) Jam rrethe te 50-ve.Kerkoj te mu lajmrohet nje djale nen moshen 30 vjeqare.Jam shume kurioz teprovoje kenaqesi te dyaneshme .Perndryshe kurr me pare nuk e kam provua. Kuptohe...
Kerkoj aktiv te forte i njejti te jet edhe pasiv i zjarrt
(Tirane, TIRANA) kerkoj nje mashkull te kalojm qaste te embla. deshiroj te jet pasiv i zjarrt i njejti te jet edheaktiv kerkoj te jet zerioz dhe shum sekret
ckemi
(vlore, Vlore) Jam 28 vjec, aktiv dhe pasiv. Kerkoj nje mik qe ti bej te dyja, nuk ka rendesi mosha. Duhet te jetesekrete sepse jam I martuar. Nuk me interesojne ata qe e kane per here te p...
Kerkoj femer per sex
(tirane, TIRANA) Kerkoj femer per sex me pagese
Kerkoj pasiv
(tiran, TIRANA) Prsh jam nje djal 29 jam akt kerkoj pasiva qe jane qeflinj per qejf
Vetem qejf
(Tirana, Kruje) Jam aktiv nga Tirana kerkoj qejf.
jam gay
(Albania, TIRANA) Jam mario gay 26 vj.kerkoj nje mik serioz.pres pergjigje me e mail
Ne kerkim te princeshes
(Itali, TIRANA) Pershendetje.Jam Soni,nje djal 34 vjecar rritur ne Itali me nje mentalitet shume te hapur dhemodern. Te tjeret per mua thone qe jam nje djal capken,inteligjent dhe i respe...
Kenaqesi
(Mitrovice, Prishtine) Pershendetje. Para me shume se 25 vite me pare kame pasur nje kontakt me nje mashkull te bukur dhete paster,kurr nuk e harroj ate perjetim.Tani jam rreth te 50-TAVE dhe kam d...
Kerkoj nje mashkull aktif te forte
(Tirana, TIRANA) Jam nje djale passiv virgin nga tr dhe dua te takoj nje mashkull full aktif dhe te forte. Kerkoj njelidhje vetem serioz dhe respekt absolut.
Dua te ****
(Tirana, TIRANA) Donjeri interesuar per vetem seks? Me shkruani.jam i ri.
Mashk bisex per lidhje
(TIRANE, TIRANA) 35vj mashk bisex per mashk serioz, Gjithashtu ciftet jane te mirepritur, nga fem pranoj cdogje... 0663235333
kerkoj nje vajze per lidhje serioze e cila esht e interesuar per te krijuar nje jet familjare
(pej, Te gjitha qytetet) pershendetje une jem duke kerkuar per nje vajz per lidhje serioze jom 34vjeqar beqar isinqert dhenjeri i sinqert kerkoj lidhje te sinqert kom deshir nga diaspora si ka deshi...
Ciao persheshendeteje
(Kosove, Itali) Jame intersun pere neje vajze pere sexi edhe me pagese nese deshirojne momentalishte jame nekosove
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (340)
    Vetem shoqeri (5)
    Lidhje romantike (90)
    Njerez te humbur (0)
    Zemër e vetmuar (14)
    çifte (3)
    Te ndryshme (3)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale