|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 27 Maj, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Djemte kerkojne djem
Kërko
  Emërtimi
kerkoj pasive per tja kaluar bukur(te kene vend)
(tirane, TIRANA) Kerkoj meshkuj pasiv,mosha 18-25 vjec per te kaluar momente te kenaqshme.Te kene vend.Te jene mjaftserioze dhe fshehtesi maksimale.Do ja kalojme mjaft bukur!!! me kontaktoni!!...
Jam ledjo pasiv 26 vjec
(albania, TIRANA) Kerkoj Aktiv serioz per nje lidhje te bukur.sms ose tel ne 0693550295
Persh!
(Tirane, TIRANA) Vetem per serioz dhe king! Watssap 0675394754
kerkoj meshkuj per tja kaluar bukur
(tirane, TIRANA) Kerkoj meshkuj pasiv mosha 18-25 vjec per te kaluar momente te kenaqshme.Te jene mjaft serioze dhefshehtesi maksimale.Do ja kalojme mjaft bukur!!! me kontaktoni!! kemi per tu ...
Jam mashkull....Kerkoj mashkull mbi 40 vj
(Durres, Durres) Je mbi 40 vj te peqen ta marin me goj je sekret e i pamshem...ke makin ...ater me shkruaj.
Maska_Zh
(Zvicerr, Zvicer) Ju lus me numer lajm ose tregoni se mos te keqkuptohemi bitte bitte bitte sikur sod qe dikush ulajm pa numer
Mashk per lidhje
(Tirane, TIRANA) 34m nga Tirana kerkoj nje M serioz Viber 0684791211
Kerkoj pasiv serioz
(Ska rendesi, TIRANA) Kerkoj nje djal pasiv te paster dhe serioz per qef ne fshetesi te plote. Mosha 18-20 vjec. Un jam28 vj simpatik dhe xhentil. Jam shume i mire ne seks. Ju pres.
Kerkoj bisex 45 vjec e lart.
(Jugu Shqiperis, TIRANA) Kerkoj nje bisex(aktiv) me moshe 45 vjec e lart te dij cdo te thot sekret dhe siguri,tjet familjar.Un jam 32 vjec bisex(pasiv).Kush e gjen veten te ky njoftim te me kontaktoj ...
Kerkoj aktiv Tr
(Tirane, TIRANA) Pershendetje kerkoj nje cun aktiv nga Tr maksimumi 30 vjec te jete simpatik, me trup te bukur, dhete jete i fuqishem ne sex. prioritet kane ata qe kane k. e madh ;)) vetem per...
Kerkoj aktiv mbi 45 vjec
(TIRANA) Pershendetje.jam 24 vjec.kerkoj nje aktiv NE moshe te madhe mbi 45 vjec qe Te ketë pasureksperienca me djem te tjere. . Te jete teper secret dhe simpatik. Nese ka ndonje te...
Mashkull jam kerkoj maahkull 40 vj.e lart
(Durres, Durres) Mashkull 42 vj.170 75 kg kerkoj mashkull tjeter ne dures.te ket vend e makin njeri I serjos esekret si jam edhe vet qoft edhe zyrtar konakto Ne Modul .jep email .ose nr t...
Kekoj mashkull me vend ne qytet brenda.durres .
(Durres, Durres) Kerkoj mashkull ne qytet brenda njeri i respektueshem familjar i rregullt me vend ndoshta ne shtepiapo biznes ku ka vend je mbi 40 vj..se dhe vet jam 40. Vj 170 75 kg serjos ...
Kerkoje nje pasiv serioz
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam nje djale 32 vjece kerkoje nje pasiv serios simpatik te bukur per momente te bukura.
kerkoj nje shoqe te sinqerte
(itali, TIRANA) kerkoj te kem nje shoqe te sinqerte te ngushte per ti treguar problemet e mia, per nje keshille, perte pare kendveshtrimin e saj, fale ketij siti mund te kerkoj nje vajze ose...
Kekoj mashkull me vend ne qytet brenda
(Durres, Durres) Kerkoj mashkull ne qytwt te ket vend Per oral .te jet njeeri me norm e sekret
kerkoj aktiv
(Vlore, fier, Vlore) Prsh, jam nje djal pasiv 20 vjec, kerkoj nje aktiv te mire per aventura dhe me shume, te jete iparaqitshem,hamshor,serioz, sekret. Kontakt nepermjet modulit
Jam 19 vjec TR
(Tirane e Re, TIRANA) Jam 19 vjec nga TR... Po ka ndonje per njohje, lidhje :) Mund te me shkruaj papuneal@yahoo.com
Tirane
(Tirane, TIRANA) Per here te pare deshiroje te keme nje lidhje me nje mashkull pasiv ase bi,mbi 35 vjec.Personi duhette jete shume serioz,intelektual mundesisht i martuar sepse e c'mojne shume...
Kërkoj
(Tiranë , TIRANA) Jam 21 vjeç! Jam aktiv full Dominant. Kerkoje nje Kosovar full pasiv Serioz te paraqitshem përpushime ose fundjava! Ose dhe Shqiptar Per lidhje. Te jene serioze dhe biznes...
Kerkoj zyrtar mbi 45
(Tirane, TIRANA) Kerkoj dike serioz, njeri zyrtar dhe intelektual mbi 45 vjec, nje njeri qe di te ruaj sekretin dhete shijoje seksin me mashkull.....nese mendon se je serioz , sekret dhe intel...
Kerkoj pasiv aktiv deri ne moshen 21 vjec
(Durres Tirane, TIRANA) Pershendetje! Kerkoj djem pasiv aktiv deri ne 21 vjec teper sekret, mundesisht ta kene per her tepar sic e kam dhe un ju pres ne emailin ani.ani4577@yahoo.com
Kerkoj nje aktiv per cmendurira ne shtrat
(Tirane, TIRANA) Jam nje djale 19 vjec dhe kerkoj te kem marredhenie seksuale me nje djal tjeter . Mundesisht te jeteaktiv deri n moshen 25 vjec dhe teper sekret. Kush ka deshire te me kont...
Nese je mbi 40 vj. Zyrtar sekret je bisex me kontakto ne modul.flm
(Durres, Durres) Nese je mbi 40 e der 65 je zyrtar i kulturuar familjar sekret i komunikueshem bisex.me kontakto nemodul.jam 40 v.170 75 kg i bej te gjitha .dhe oral.jam i paraqitshem e teper ...
Kerkoj pasiv
(Shkoder, Shkoder) Ckemi , jam 23 vjec kerkoj nje mashkull , te ineresuarit te kontaktojn permes modulit ,vetem perdjemt sekret
kerkoj cuna ce pagujne jam pasiv dhe aktiv shum sexi
(tirane, TIRANA) Kush paguan 0694594818
Pershendetje.kerkoj nje aktiv deri NE moshen 18 v...
(TIRANA) Pershendetje.kerkoj nje aktiv deri NE moshen 18 vjec. Te jete teper secret dhe simpatik. Nese kandonje te me shkruaje qe te njihemi me mire. Po ju pres
Kerkoj djal te virgjer
(Shkoder -Lezhe, Shkoder) Jam 20 vjc i virgjer . Kerkoj nje djal te virgjer qe ta provojm sebashku nga mosha 16-20. Te jeneserioz jo kurioz .
Kerkoj pasiv deri 20 vjec
(TIRANA) Kerkoj nje pasiv deri NE 20 vjec. Te jete shume I bukur. Nese ka ndonje me keto karakteristika te meshkruaje permes modulit.
Kerkoj aktiv kosovar ne TR
(Tirane, TIRANA) Hi si jeni? jam nje djale 23 vjec nga tr, simpatik, elegant dhe kerkoj cuna aktiva nga KOSOVA qe tekene k** te madh dhe te q* fort. mmm me pelqen sh k**i kosovar se jane shume...
Kerkoj pasiv te jet shum sekret.
(Tiran, TIRANA) Kush ka deshir edhe esht sekret.
Kerkoj njeri te mir por edhe ne gjendje te mir
(Durres, Durres) Kerkoj njeri te mir zyrtar avokat apo cdo profesjon tjeter Te jet njeri me norma e mir nga ekonomiaper arsye ndihme kur mundet.jam fammiljar i rregullt e sekret Me pelqen te...
Tirana
(Tirane , TIRANA) Kërkoj nje pasiv sërioz gay per njohje dhe lidhje deri 39 vjeç. Ju lutem për lidhje për gaytpasiv jo pasiv Kurioz. Intelektualet vetem ne Email Levisxhafo@gmail.com
Kerkoj pasiv serioz dhe me intelekt
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam nje djal akti kerkoje nje pasiv per caste te kendeshme te jere serios sekret dheintelekt . Me qart nuk di cte them
PER DJALIN E VIRGJER 20 VJEC,
(TIRAN, TIRANA) PRSH,UN JAM SUPER SERIOZ E SUPER SEKRET ,DO ISHA I INTERESUAR ASHTU SIC THE DHE TI VETEM PER NJE NATJOGJE TJETER,NESE TE INTERESON M SHKRUAJ,FLM,TE SIGUROJ QE SDO XHGENJEHESH ...
jam pasiv kerkoj aktiv
(tirane, TIRANA) Jam nje djal 28 vjec pasiv kerkoj nje aktiv ska rendesi mosha Te ket vend Dhe te me ndihmoj sa temundet ekonomikisht Do ta kenaq pa fund Bej cdo gje ne sex. Lepirje k ...
Kerkoj aktiv. Serioz. Ruan sekrete. Mbi 35 vjec.
(Tirane, TIRANA) Kerkoj nje mashkull serioz qe e cmon sekretin. Mundesisht i martuar qe te ruaje sekretin. Me shkruajdiskrettr@gmail.com
Kërkoj aktiv mbi 30 vjec. Te jete diskret. Jo humbës kohe.
(Tirane, TIRANA) Je i martuar dhe kerkon pak relax dhe fshehtesi? Atëherë bëhemi dy dhe shijojmë njeri tjetrin.Pa komplikacione.
Kerkoj mashkull aktiv ose bi diskret.
(Tirane, TIRANA) Vetem diskret. Te kete vend. Serioz dhe jo me shty kohen ne internet.
King per intelektual
(Tirane, TIRANA) Vetem per intelektual dhe te mire cun serjoz dhe i pashem.
Pasiv serioz sekret kam vend
(tirane, TIRANA) Jam pasiv. Pres kontakte serioze dhe sekrete. Kam vend. Bye
**** deri
(Tirane, TIRANA) Kerkoj pasiv du ta **** fort deri sa te kenaqet ai. Por me kusht te ket vend dhe te me paguaj sa tekete mundsi. Me shkruani nepermjet moduli
Kerkoj mash serioz
(Tirane, TIRANA) 34m aktiv pasiv nga Tirana, kerkoj nje mashk serioz, Viber: 0693618371
Vetem per zonjat. Djal intelektual sekret.
(Tirane, TIRANA) Jam 29 vj me arsim te larte, i paraqitshem, single, me makin private. Jam shume sekret dhe me goxhaeksperience. Kerkoj zonja qe duan te bisedojne me nje mik te mire ose qe dua...
Jemi dy djem per treshe njeri pasiv tjetri aktiv
(tirane, TIRANA) *Jemi dy djem njeri 20 vjec aktiv....tjetri 25 pasiv do donim te benim nje treshe e papar me njepasiv qe te ket vend ose edhe aktiv ne tr**
JAM NJE DJAL NGA VERIU---LIDHJE SEKRETE
(Shkoder, Lezhe) Jam nje djal nga veriu,per te gjitha femrat qe duan nje lidhje sekrete....
Kerkoj mashkull 40vj. e lart biznesmen
(durres, Durres) Kerkoj maspara.40 vj e lart sekret te plot njeri me vlera te larta Te ket makin dhe te jetbiznesmen nese mundet per ndonje ndihm kur mundet " jo sex me para asnjer kete ...
per 20 vjecarin e virgjer
(tirane, TIRANA) me kontakto tek emaili sepse nuk punon moduli
jam pasiv 28 vj kush deshiron te me q*i fort
(tirane, TIRANA) Jam nje djal 28 vjec pasiv ke deshir te me q* ish Kush ka deshir te me shkruaj Te ket dhe vend.Dhe te me ndihmoj me ndonje lek Do ju kenaq. Dua seks te fort
Djal i virgjer 20 vjec deshiroj dicka te re me nje aktiv !
(Tirane, TIRANA) Ju lutem kush eshte serioz dhe i paster dhe te kete vend , jo gjona serioze thjesht 1 nate !

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:
    Djemte kerkojne vajza (565)
    Vajzat kerkojne djem (211)
    Vetem shoqeri (4)
    Lidhje romantike (172)
    Njerez te humbur (2)
    Zemër e vetmuar (43)
    çifte (157)
    Te ndryshme (5)

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale